MOKYKLOJE KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS – AKCIJA BEGLOBIAMS GYVŪNAMS PAREMTI

1

Gruodžio pirmąją savaitę mokykloje organizavome kūrybines dirbtuves,  kurių metu visi, norintys paremti beglobius gyvūnus, turėjo galimybę dalyvauti prasmingoje akcijoje. Akcijos tikslas – pagaminti žaislų, gultukų katėms, šunims, rankų daro kalėdinių suvenyrų, atvirukų, ir juos padovanoti  gyvūnų globos  „Vyšnių sodas“ organizacijai.
Po intensyvaus visos savaitės kūrybinio darbo, snieguotą penktadienio popietę, mūsų rankų darbo dovanas pristatėme į „Vyšnių sodo“ vilą. Džiugu, kad gruodžio 9 – ąją įvyksiančioje kalėdinėje mugėje beglobiams gyvūnams parenti  bus prekiaujama mūsų kūriniais, o gautos lėšos pagerins beglobiukų kasdienybę.

VšĮ „Vyšnių sodas“ padėka mokyklos bendruomenei:

„Ruošiamės Kalėdinei mugei beglobiams gyvūnams paremti ir tariame tūkstančius gražiausių padėkos žodžių VILNIAUS „GIJOS“ JAUNIMO MOKYKLAI! 😊
8-10 klasių mokiniai ir mokyklos bendruomenė prisijungė prie Kalėdinių gerumo dirbtuvių. Visi draugiškai gamino spalvingus žaisliukus katytėms ir gultuką, o šiandien vaikų mokytoja apsilankė Vyšnių sodo viloje su visomis dovanomis.
AČIŪ už jūsų gerumą ir nepaprasto grožio rankų darbo žaisliukus, kuriuos bus galima įsigyti mugėje JAU ŠĮ SEKMADIENĮ ir taip padėti beglobiukams sulaukti savo tikrosios laimės 😉

KURKIME STEBUKLUS KARTU <…>!“

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, mokytojais, kitais bendruomenės nariais,  dėkojame už bendrystę, jautrumą ir pagalbą nuskriaustiesiems. Mielieji,  ačiū už Jūsų gerumą!

2 20181119_144823 (1) 20181206_084116 (1) 20181206_084152 20181207_144844 20181207_144929