NETRADICINĖ MUZIKOS PAMOKA

Atšilus orams, vis daugiau pamokų vedame netradicinėse aplinkose. Šį kartą muzikos mokytoja Diana kartu su 8a klasės mokiniais keliavo Vytauto Kernagio takais. Pamoka „Dainuojamosios poezijos žanras Lietuvoje“ prasidėjo prie V. Kudirkos gatvėje stovinčio Vytauto Kernagio ankstyvosios vaikystės namo, tęsėsi aplankant Kaštonų gatvėje esančius muziko namus, Lukiškių aikštės senųjų alyvų sodelį, Vilniaus Brodą. Tauro kalno medžių paunksmėje klausėmės Lietuvos bardų dainų, atlikome įvairias kūrybines refleksijos užduotis. Netradicinėse aplinkose vedamos pamokos – puiki priemonė mokinius sudominti, lengviau įtraukti į ugdymosi procesą, grečiau įsisavinti mokomąją medžiagą, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje.

20180508_130847 20180508_135650