SVEČIUOJAMĖS PAS KAIMYNUS

Vasario 15 d. mūsų mokiniai kartu su mokytojais lankėsi Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centre organizuotoje filatelijos parodoje „Laisvės kelias pašto ženkluose“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Kaip ir dera lankantis svečiuose, atvykome pas kaimynus (Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės  – Bitės suaugusiųjų mokymo centras įsikūręs tame pačiame pastate kaip ir mūsų mokykla) su dovanomis – artėjančių švenčių proga įteikėme rudenį Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokykloje organizuotų plenerų metu nutapytas drobes, kurios, tikimės, papuoš centro erdves.
Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenės nariams už glaudų bendradarbiavimą, šiltą priėmimą, įdomų, informatyvų edukacinės parodos pristatymą. Linkime sėkmės ir toliau kuriant, įgyvendinant prasmingas edukacines veiklas.

DSC_0016 (1)