IŠVYKA Į VILNIAUS SAUGAUS MIESTO CENTRĄ

dsc_2623

Kaip ir kasmet, šiais mokslo metais rugsėjo 11 d. mūsų mokyklos mokiniai vyko į Vilniaus saugaus miesto centrą, kur dalyvavo saugaus eismo, civilinės saugos, gyvenimo įgūdžių ir išlikimo ekstremaliomis sąlygomis pamokose.  Mokiniams buvo priminta kelių eismo aplinkoje egzistuojanti tvarka, jos grėsmės, eismo įvykių priežastys ir pasekmės, akcentuota, kaip tinkamai elgtis norint išvengti pavojaus gyvybei bei sveikatai gresiant  ar susidarius ekstremaliajai situacijai.  Praktinio užsiėmimo metu mokiniai buvo mokomi atpažinti ir įvertinti svarbiausius pavojus buityje, gamtoje, supažindinti, kaip naudojant minimalias priemones išlikti gamtoje (pasigaminti virves, sumegzti tvirtus mazgus, surinkti ir filtruoti vandenį).