SIVOS STUDIJA SIVOS STUDIJA SIVOS STUDIJA SIVOS STUDIJA

Kiti projektai

PROJEKTAS „MANO VAIKYSTĖS KNYGA“

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga pristatome virtualią mūsų mokinių ir mokytojų vaikystėje skaitytų knygų parodą. Smagaus žiūrėjimo!

RESPUBLIKINIS SOCIALINĖS REKLAMOS KONKURSAS „KEISDAMASIS PATS – KEIČIU PASAULĮ“

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba ir Vilniaus miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis organizavo Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų 7-9 klasių mokinių socialinės reklamos konkursą „Keisdamasis pats – keičiu pasaulį“. Mūsų mokyklos mokinių komanda „Gamtos draugai“ kartu su mokytojais projektui sukūrė reklamą, skatinančią pozityvius pokyčius kiekvieno mūsų aplinkoje – atsakingai saugoti gamtą, padėti silpnesniems, iškylančius sunkumus spręsti pasitelkiant kūrybiškumą, glaudžiai bendradarbiaujant ir veikiant kaip stipri komanda. Kviečiame susipažinti su mūsų darbu!

VAIKŲ RUDENS STOVYKLA „MŪSŲ GERI DARBAI TAU, RUDENĖJANTIS VILNIAU“

Šį rudenį mūsų mokykloje organizuota vaikų rudens stovykla „Mūsų geri darbai Tau, rudenėjantis Vilniau“. Už Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšas, skirtas vaikų neformaliojo švietimo veikloms organizuoti, mokykla įsigijo mokymuisi, praktiniam darbui skirtų priemonių, tokiu būdu galėjo organizuoti mokiniams patrauklias, turiningas, praktinio pobūdžio socialines pilietines, pažintines veiklas. Stovyklos metu mokiniai mokėsi vilnos vėlimo, siuvimo paslapčių, tapė paveikslus, dalyvavo socialinėse pilietinėse veiklose, literatūrinėse popietėse, kurių metu skaitė, diskutavo Vilniaus istorijos temomis. Skaitmeninių technologijų pagalba stovyklautojai „keliavo“ Senamiesčio gatvėmis, „aplankė“ žymiausius architektūros, kultūros, meno objektus, susipažino su jų istorija. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai įvairių veiklų dėka pagilino bendrąsias, dalykines, kultūrines kompetencijas, kurios, tikime,  jiems padės sėkmingai ugdytis ir drąsiai pasitikti ateitį.

APLINKOSAUGINIS SOCIALINIS PROJEKTAS „GERUMO FONDAS“

PADĖKANuo 2017 metų Vilniaus „Gijos“ jaunimo bendruomenė, bendradarbiaudama su gyvūnų globos įstaiga „Vyšnių sodas“, įgyvendina tęstinį aplinkosauginį socialinį projektą „Gerumo fondas“. Mokykloje mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai savanoriškai kaupia gaiviųjų gėrimų pakuotes, už surinktas lėšas globojamiems gyvūnams nuperka pašarų, higienos, kitų būtiniausių priemonių. Mokiniai ikiprofesinio ugdymo pamokų, kūrybinių dirbtuvių metu iš atliekamų audinių atraižų, kitų antrinių tekstinės žaliavų siuva gyvūnams gultukus, kilimėlius, gamina  kramtukus, kuria įvairius žaislus.

Džiaugiamės, kad šiais metais mūsų mokykla buvo nominuota VšĮ RV agentūros organizuojamame aplinkosauginiame konkurse „Gamtos herojai 2020″. Didžiuojamės, kad Gerumo fondo idėja, kaip prasmingas ir siektinas pavyzdys, skilda ir kitose švietimo įstaigose, organizacijose, įmonėse, o bendraminčių veiklos prisideda prie gražios, sveikos aplinkos ir tvaraus gyvenimo būdo kūrimo.

Saugokime, puoselėkime mūsų gamtą, o kartu pasirūpinkime silpnesniais!

20190620_125535

PROJEKTAS „SODINAM“

123Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokyklos fotografijos būrelio mokiniai, kartu su vadove Diana Petrikiene, dalyvavo asociacijos „Gyvoji planeta“ organizuojamame projekte „SODINAM“, kurio metu vykdė numatytas socialines veiklas, dalyvavo fotografijų konkurse „Saugokim Vilniaus medžius“. Projekto metu mokiniai žiūrėjo edukacinį filmą „Medžiai“, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Saugokim medžius“, keliaudami Vilniaus parkais fotografavo rudens paliestus medžius, o pačiomis gražiausiomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalijo su visais mylinčiais ir saugančiais gamtą. 12 mokinių, dalyvavusių šio projekto veiklose, patobulinusių gamtos mokslų, technologijų, kultūrines, menines, asmenines kompetencijas, buvo įteikti asociacijos „Gyvoji planeta“ dalyvio pažymėjimai.