KLASIŲ PROJEKTO „LT100“ FINIŠAS – ŽINIŲ VIKTORINA

Siekiant kūrybiškai pažymėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ugdyti mokinių pilietinį sąmoningumą, kūrybiškumą, stiprinti istorinį vertybinį pagrindą, kurti klasių bendruomeniškumą, mokykloje sausio mėnesį buvo pradėtas įgyvendinti integruotas istorijos – pilietinio ugdymo projektas „LT100“. Šio projekto dalyviai – visi atskirų klasių – 8a, 9a, 9b, 10a, 10b – mokiniai, veiklų koordinatoriai – klasių vadovai. Projekto idėja – suburti klasių bendruomenes bendram tikslui – kūrybiškai paruošti užduotis, kurios atspindėtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio laikotarpį  istorijos kontekste organizuojant išvykas Vilniaus mieste.
Kovo 9-ąją, minėdami artėjančią Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, visų klasių mokiniai kartu su klasių vadovais, mokytojais susirinko į renginį – istorijos – pilietinio ugdymo žinių viktoriną, kurios metu kiekviena klasė  pristatė savo parengtas kūrybines užduotis, rungėsi žymėdami ryškiausius Lietuvos šimtmečio įvykius „Laiko juostoje“, dirbo su Vilniaus senamiesčio žemėlapiais, aktyviai diskutavo tarpusavyje, atliko visas pateiktas užduotis. Visos klasės dar kartą įrodė, jog geba efektyviai dirbti komandose, siekti bendrų tikslų, gražiai bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje.
Renginio pabaigoje gausiais aplodismentais pasveikinta 9a klasė, užėmusi I-ąją vietą, 9b klasė – II-ąją vietą, 10a – III-ąją vietą. Taip pat simboliniais medaliais apdovanota  integruoto fotografijos – pilietinio ugdymo projekto „12 žodžių Lietuvai“ visos bendruomenės narių išrinktos nuotraukos „nugalėtojos“ autorė mokytoja Diana Petrikienė ir nuotraukoje „Čempionas“ pozavęs, aukštais sporto pasiekimais garsinantis mūsų mokyklą devintokas  Ignas Soraka.

DSC_0012 DSC_0016 DSC_0024 DSC_0025 DSC_0026 - Kopija DSC_0034 DSC_0038 DSC_0039 DSC_0041 DSC_0044 DSC_0051 DSC_0054 DSC_0055