MOKYKLOJE „VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2018“

Kovo trečiąją savaitę mokyklos bendruomenė prisijungė prie kasmet „Vaikų linijos“ organizuojamos prevencinės kampanijos „Be patyčių“, tokiu būdu išreikšdama nepritarimą visų formų smurtui, ragindama būti atsakingais už savo ir aplinkinių elgesį, skatinanti kurti draugišką, saugią, pasitikėjimu grįstą emocinę bei fizinę aplinką.

Savaitės eigoje mokykloje buvo organizuota patyčių masto įvertinimo apklausa, integruotos prevencinės pamokos atskirų klasių mokiniams „Kurią pusę pasirinksi tu?“, diskusija patyčių tema, kurioje dalyvavo dešimtų klasių mokiniai, komandos patyčių klausimams mokykloje spręsti nariai, mokyklos psichologas, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Bendruomenės pareigūnas Karolis Rinkevičiaus. Klasių stendus papuošė mokinių kurtos „Draugystės picos“.
Dėkojame visiems, inicijavusiems, organizavusiems ir dalyvavusiems įvairiose prevencinėse veiklose. Ir toliau visi kartu kurkime saugią, draugišką,  palankią augti ir tobulėti aplinką.