„PO LIETUVOS DANGUM“ – INTEGRUOTAS RENGINYS, SKIRTAS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Kovo 9 d. mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. „Po Lietuvos dangum“ – integruoto edukacinio renginio – žinių viktorinos tematika – Lietuvos etnografiniai regionai  – pasirinkta siekiant skiepyti patriotiškumo, meilės gimtajam kraštui jausmus, taip pat dar kartą pabrėžti Lietuvos grožį ir jos etnografinį   išskirtinumą. „Mes tokie maži ir tokie skirtingi. Visa Lietuva: Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija, Suvalkija, Mažoji Lietuva, marga savo papročiais, gyvenimo būdu, dainomis, tarmėmis, pasaulėjauta ir simboliais, atspindinčiais jos istoriją“, – sakė renginį vedanti direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Diana Rupeikienė, pasipuošusi aukštaitės tautiniu kostiumu.
Renginį pradėjo svečiai iš Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos – muzikos grupė „Baltas vėjas“. Gražiai muzikuojantys 6-9 klasių mokiniai kartu su vadovais pasveikino mokyklos bendruomenę, padovanodami nuostabių patriotinių dainų pynę.
Žinių viktorinos klausimus, įdomias praktines, kūrybines užduotis rengė visų mokomųjų dalykų mokytojai, taigi komandoms teko paplušėti: teorines žinias pritaikyti praktinėje veikloje, demonstruoti ne tik kritinį mąstymą, sumanumą, bet ir gebėjimą dirbti komandoje.
Renginį vainikavo mokyklos direktorės J. Drobnienės nuotaikingas, dzūkiška tarme papasakotas „Atsitikimas apie dzūkelių gyvenimą“ ir, žinoma, žinių viktorinos nugalėtojų apdovanojimas.
Šis spalvingas renginys, į kurio organizavimą įsitraukė visi mokyklos bendruomenės nariai, sujungė visus prasmingai veiklai, praskaidrino kasdienį mokyklos gyvenimą, padovanojo puikią nuotaiką ir teigiamas emocijas kiekvienam iš mūsų.