RUOŠIAMĖS DIDŽIOSIOMS METŲ ŠVENTĖMS

Mokyklos bendruomenė su nekantrumu laukia didžiųjų metų švenčių.
Pasiruošimo darbų daug darbų, tad visi norintys buvo kviečiami prisijungti prie įvairių veiklų. Gruodžio 1–ąją, kūrybinių dirbtuvių „Apelsinais kvepiančios kalėdos“ metu pynėme, dekoravome Advento vainikus, gaminome kalėdinius suvenyrus, eglutės žaisliukus iš šiaudų, kuriais papuošėme mokyklos kalėdines eglutes.
Gruodžio antrąją savaitę kepėme imbierinius sausainius, juos dekoravome, pakavome, rašėme palinkėjimus. Didžiąją saldžiųjų dovanų dėžę iš visos širdies padovanojome vaikų globos namų auklėtiniams.
Nenumaldomai artėjant šv. Kalėdoms suskubome kepti kūčiukus, meduolinį namelį, kuriais papuošėme kalėdinį šventės stalą. Surengėme mokinių kūrybinių darbų, piešinių parodą „Mano angelas“. Nuveikę tiek daug gerų darbų, ramūs, pakylėti sėsime prie šventinio stalo ir lauksime didžiojo stebuklo.

DSC_0016 DSC_0019 DSC_0025 DSC_0028 DSC_0029 DSC_0037 DSC_0065 DSC_0067 DSC_0083 DSC_0087 DSC_0174 DSC_0194