VAIKŲ RUDENS STOVYKLA „MŪSŲ GERI DARBAI TAU, RUDENĖJANTIS VILNIAU“

Šį rudenį mūsų mokykloje organizuota vaikų rudens stovykla „Mūsų geri darbai Tau, rudenėjantis Vilniau“. Už Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšas, skirtas vaikų neformaliojo švietimo veikloms organizuoti, mokykla įsigijo mokymuisi, praktiniam darbui skirtų priemonių, tokiu būdu galėjo organizuoti mokiniams patrauklias, turiningas, praktinio pobūdžio socialines pilietines, pažintines veiklas. Stovyklos metu mokiniai mokėsi vilnos vėlimo, siuvimo paslapčių, tapė paveikslus, dalyvavo socialinėse pilietinėse veiklose, literatūrinėse popietėse, kurių metu skaitė, diskutavo Vilniaus istorijos temomis. Skaitmeninių technologijų pagalba stovyklautojai „keliavo“ Senamiesčio gatvėmis, „aplankė“ žymiausius architektūros, kultūros, meno objektus, susipažino su jų istorija. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai įvairių veiklų dėka pagilino bendrąsias, dalykines, kultūrines kompetencijas, kurios, tikime,  jiems padės sėkmingai ugdytis ir drąsiai pasitikti ateitį.